Ostatnie trzy

Koniec newsletterowego konkursu
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 27 listopada 2012
Na wygnaniu Fot. Kamil Piotrowski
Z okazji ponownego uruchomienia serwisu jakiś czas temu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był „żeglarski biały kruk” czyli płyta „Na wygnaniu” grupy Prawdziwe Perły. Za nami już 17 pytań konkursowych. Konkurs zbliża się do końca. Zostały ostatnie trzy szanse dla tych, którzy jeszcze tej unikalnej płyty nie mają, a bardzo chcieliby mieć.

Od sierpnia w każdym naszym newsletterze mogliście znaleźć pytanie konkursowe, a odpowiadając na nie wziąć udział w losowaniu płyty Na wygnaniu grupy Prawdziwe Perły. Konkurs odpaliliśmy z okazji ponownego uruchomienia serwisu Szanty24.pl. Jak większość z was wie, ta płyta to rarytas, unikat, biały kruk niemalże. Jest nie do zdobycia, bo oficjalnie nigdy nie ukazała się w sprzedaży jako CD. Muzykę z tej płyty, w formacie mp3, można pobrać na stronie www.nawygnaniu.pl.

Dzięki firmie QNT - Systemy Informatyczne, wydawcy „Na wygnaniu”, nasi newsletterowicze mają szansę tę płytę zdobyć. Wszystko co dobre jednak się kiedyś kończy. Mieliśmy dla was aż 20 jej egzemplarzy, zostały już tylko 3! Rozdamy je jeszcze przed pojawieniem się u was św. Mikołaja, zatem nie zwlekajcie.

Zasady konkursu oraz pytania konkursowe publikujemy w newsletterach. O czasie ich publikacji informujemy na naszym fejsbukowym profilu. Za każdym razem do wygrania jest jedna płyta. Zatem jeśli chcecie mieć muzykę Pereł na prawdziwym CD, zapiszcie się na subskrypcje newslettera zaglądajcie do maili, odpowiadajcie na pytania.

Dotychczas płytę zdobyli:

 1. Barbara Thomas z Chorzowa
 2. Magda Wołosiuk z Warszawy
 3. Barbara Wójcik z Puław
 4. Mateusz Szelęgiewicz ze Stalowej Woli
 5. Piotr Jurosz z Mikołowa
 6. Daria Płatek z Jaworzna
 7. Władysław Kucia z Rybnika
 8. Jan Jędrusiak z Chorzowa
 9. Ryszard Sobieszczański z Brynicy
 10. Mariusz Słowiński z Zabrza
 11. Kamila Jelonek z Brzegu
 12. Maciej Cybulski z Zabrza
 13. Martyna Włodarska z Będzina
 14. Natalia Biss z Brzegu
 15. Edyta Serafin z Tychów
 16. Sławomira Machowicz z Białegostoku
 17. nikt
 18. ???
 19. ???
 20. ???

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Jesteś tutaj:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: