Unikat dla Czytelników

Konkurs dla newsletterowiczów Szanty24.pl
Wieści Kamil Piotrowski 8 sierpnia 2012
Płyta Na wygnaniu Fot. Kamil Piotrowski
Za nami już pierwszy konkurs (na Facebooku) z okazji uruchomienia portalu Szanty24.pl, w którym można było wygrać płytę, której „jeszcze nie ma”, ale wkrótce będzie. Teraz trwa konkurs, w którym można wygrać płytę, której „nie było i szybko nie będzie”, słowem prawdziwy, żeglarski biały kruk. Jeśli chcecie ją zdobyć zapiszcie się i zaglądajcie do naszych newsletterów.

Nie co dzień zdarza się otwierać portal dlatego to dobry moment by zrobić coś, czego normalnie by się nie zrobiło. W naszym wypadku postanowiliśmy zrobić konkurs, w którym nagrodą byłaby płyta niespotykana, którą nie każdy może mieć (poza naszymi czytelnikami oczywiście). Ledwie zamarzyliśmy a już takie płyty do nas trafiły, i to dwie! Podobno szczęście sprzyja marzycielom.

W minionym tygodniu rozdawaliśmy na Facebooku, jeszcze świeżutką, płytę Live zespołu Brasy (kilka sztuk trafiło do nas dosłownie w dniu startu Szanty24.pl sic!), której oficjalna sprzedaż w Polsce ruszy we wrześniu. Szczęśliwcem, który już ją sobie słucha jest Mirek Naworski - jeszcze raz gratulujemy. Płyty Brasów będziemy jeszcze rozdawać (2 szt. są jeszcze w sklepie), tymczasem mamy dla was znowu coś extra. Płytę zespołu Prawdziwe Perły pt. Na wygnaniu (sic!).

Nigdy oficjalnie nie ukazała się w postaci CD. Dostępna jest jedynie w formie mp3 (całkowicie za darmo tutaj). Tylko nieliczni szczęściarze załapali się na egzemplarze od wydawcy. Do tego grona dołączy za chwilę dwudziestka Czytelników portalu Szanty24.pl. A to za sprawą wydawcy tej płyty, firmy QNT - Systemy informatyczne z Zabrza, która zrobiła nam/wam prezent z okazji nowych narodzin portalu i przekazała redakcji egzemplarze Perłowej… perełki.

Zatem niniejszym ogłaszamy nieustający, permanentny konkurs, aż do wyczerpania zapasów (20 sztuk) dla naszych Czytelników, którzy są (lub za chwilę będą) subskrybentami naszego newslettera (kto jeszcze się nie zapisał, niech nie zwleka).

Zasady konkursu oraz pytania konkursowe będziemy publikować w kolejnych, 20 szantowych newsletterach. Za każdym razem do wygrania będzie jedna płyta. Pierwsze pytanie już w piątek, 10 sierpnia. Zaglądajcie do maili, prawdziwa płyta, namacalne CD Na wygnaniu Prawdziwych Pereł, może być wasza.

Komentarze

dodaj własny komentarz Zobacz więcej

Twoje konto

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: