Rozgrzewka PPP

Trzecia Miłość, Perły i Łotry i 15 lat Sąsiadów
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 11 stycznia 2017
Perły i Łotry Fot. Basia Wójcik
Jeszcze dwa lata temu miłośnicy morskich nut na Śląsku i nie tylko czekali z niecierpliwością na pierwszy w nowym roku festiwal, jakim była zimowa edycja tyskiego Portu Pieśni Pracy. Dwa, trzy dni wspaniałej zabawy, emocji konkursowych sprawiały, że najtęższe mrozy nie były nikomu straszne. Rok temu PPP w zimie się nie odbyło, ale mamy dobrą nowinę, w tym roku znów śpiewamy w Tychach.

Choć jeszcze to nie pełny powrót do zimowej edycji jednego z najsympatyczniejszych festiwali, to wieść o tym, że marka Portu Pieśni Pracy znów odżywa zimą w Tychach powinna zelektryzować niejednego fana muzyki morza, nie tylko ze Śląska czy Zagłębia.

Tak, prawda to i z radością zapraszamy na koncert "Port Pieśni Pracy - Zimowa rozgrzewka" do Pasażu Kultury Andromeda, w tradycyjny weekend portowy, choć tym razem tylko na jeden dzień - 28 stycznia.

W Pasażu tego wieczoru od 18:00 pojawią się zespoły Trzecia Miłość, Perły i Łotry i Sąsiedzi. Ci ostatni będą celebrować 15-lecie swojej działalności.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że wejście na koncert jest za za okazaniem bezpłatnego zaproszenia, które możecie zarezerwować w sklepie Folk24 - www.folk24.pl/sklep/ppp-zaproszenie i odebrać przed koncertem.

Uwaga 1 - każdy rezerwuje wejściówkę TYLKO dla siebie - szczegóły w podanym linku.

W  imieniu organizatorów, MCK i zespołów zapraszamy do Tychów!

 

PS. Organizatorzy proszą, a my za nimi, o podawanie prawdziwych danych kontaktowych - nie zostaną one użyte do innych celów, niż w sprawie organizacji "PPP-rozgrzewki", a kontakt szybki z uczestnikami może być potrzebny.

 

"Port Pieśni Pracy - Zimowa rozgrzewka", 28.01.2017, Tychy
Serwis Szanty24.pl jest partnerem medialnym wydarzenia

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Jesteś tutaj:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: