Misja Eksmisja

Szantymeni znów pomagają
Wieści Anna Maczuga 27 lutego 2013
Mirosław "Koval" Kowalewski Fot. Kamil Piotrowski
Znani artyści zaangażowali się we wsparcie niezwykłego koncertu charytatywnego. Są wśród nich Jacek Poniedziałek, popularny i ceniony aktor, który przekazał swoją grafikę z autografem oraz Katarzyna Stankiewicz, której płytę, podobnie jak dar aktora, będzie można zlicytować podczas charytatywnego koncertu dla Mai Markiewicz w warszawskim klubie Czarna Perła.

Maja od pięciu lat walczy z nowotworami - guzem mózgu, ostrą białaczką szpikową a teraz jeszcze z przerzutami - przerzuty do wątroby i płuc. Ale przede wszystkim jest mamą trójki dzieci, z których najmłodsze ma zaledwie pięć lat i bardzo potrzebuje obojga rodziców. Maja kocha śmiać się, kocha muzykę, kocha życie. Dlatego jej przyjaciele poruszyli niebo i ziemię, i uruchomili akcję pomocy - Misja Eksmisja, od nazwy blogu Majki. Także Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK zaangażowała się w organizację zbiórki pieniędzy, również z licytacji darów serca znanych i lubianych osób.

By pomóc Majce, 10 marca w warszawskiej Czarnej Perle odbędzie się charytatywny koncert folkowo-szantowy, na którym będzie można wylicytować niezwykłe rzeczy, dary serca: płyty, koszulki, grafikę z autografem Jacka Poniedziałka i wiele, wiele innych. I pobawić się przy fantastycznej, naszej muzyce!

Impreza zacznie się już o 17.00 od występu zespołu Smugglers. Do 22.00 na scenie pojawią się też: Mirek "Koval" Kowalewski, Z dala od Zgiełku, Kamil Badzioch, Własny Port, Leonard Luther & Własny Port

Cały dochód z pierwszego, ale nie ostatniego koncertu dla Majki, zostanie przekazany na jej leczenie! A o kolejnych wydarzeniach będziemy informować na bieżąco (m.in. na Facebooku).

Misja Eksmisja będzie trwać aż do zwycięstwa!

 

Misja Eksmisja, 10.03.2013, Czarna Perła, Warszawa

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Jesteś tutaj:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: