Baner na miesiąc

Bezpłatna reklama na Szanty24
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 1 kwietnia 2015
Plakaty reklamowe Fot. Kamil Piotrowski
Scena tradycyjnego folku morskiego i współczesnej piosenki żeglarskiej, przez wielu dla ułatwienia zwana "szantową" ciągle się zmienia. Pojawiają się nowe imprezy, powstają nowe zespoły, niektóre znikają. Wbrew głosom o zastoju - ruch cały czas trwa. Nie ma dnia by gdzieś w Polsce nie odbywał się koncert spod znaku wiatru i wody. Dla tych wszystkich, którym się chce, mamy propozycję.

Jeśli chcielibyście zareklamować się szerszemu gronu odbiorców ogłaszamy "Dni Otwarte Serwisu Szanty24", a w ramach akcji oferujemy bezpłatną, miesięczną emisję banera reklamowego na naszej stronie.

Jeśli jesteś wykonawcą tradycyjnego folku morskiego lub współczesnej piosenki żeglarskiej, organizatorem koncertu tego nurtu, festiwalu, wydawcą płyt lub w jakikolwiek inny sposób działasz na scenie "szantowej" i do północy 3 kwietnia na adres redakcja@szanty24.pl wyślesz do nas:

  • baner w formacie 170x170 px (jpg, gif), nie większy niż 350 kb,

opublikujemy go całkowicie bezpłatnie na miesiąc. Nasz jedyny warunek to to, żeby nie nadużywać słowa "szantowy" nadaremnie. Zapraszamy.

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Jesteś tutaj:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: