Wygraj koszulkę

Konkurs Szanty24 i festiwalu "Szanty we Wrocławiu"
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 3 marca 2016
Koszulki festiwalowe Fot. Press
Po raz kolejny jesteśmy patronem medialnym jednego z największych polskich festiwali piosenki żeglarskiej "Szanty we Wrocławiu", mamy dla naszych Czytelników kilka niespodzianek. Bilety na koncerty częściowo już rozdaliśmy, teraz kolej na coś innego - nagrodę, która długo jeszcze po festiwalu będzie Wam o nim przypominać. Komu festiwalową koszulkę?

Dziś niemal każdy większy festiwal oferuje swoim gościom różnego rodzaju pamiątki - koszulki, czapeczki, plakaty, gadżety. Na świecie to już reguła od lat, u nas też już się przyjęło. Niestety, jeszcze nie na wszystkich festiwalach t.zw. "szantowych" taką pamiątkę można nabyć, ale na szczęście nie należą do nich Spotkania z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk "Szanty we Wrocławiu".

Co roku można się tu zaopatrzyć w festiwalową koszulkę, a i inne ciekawe gadżety można trafić.

Konkurs:

Jako patron medialny mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać koszulkę festiwalową "Szanty we Wrocławiu 2016". Damską białą rozlosujemy wśród tych pań, a męską czarną wśród tych panów, którzy przyślą do nas maila (redakcja@szanty24.pl), a w nim zawrą:
imię, nazwisko, adres korespondencyjny, podadzą rozmiar w jakim ma być koszulka oraz wymienią co najmniej 3 płyty z muzyką żeglarską, które miały oficjalną premierę podczas festiwalu "Szanty we Wrocławiu" (tytuł, wykonawca i na której edycji festiwalu miało to miejsce).

Na Wasze odpowiedzi czekamy do soboty, 5 marca, do godziny 12:00, a w temacie maili wpiszcie - ważne! - "SzantyWro-pani" lub "SzantyWro-pan". 3, 2, 1 start! Tylko maile spełniające wszystkie te warunki wezmą udział w losowaniu.

27 "Szanty we Wrocławiu", 3-6.03.2016, Wrocław
Portal Szanty24.pl jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Jesteś tutaj:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: