Żeglarze też mogą

Konkurs 40 OSPPT YAPA
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 17 lutego 2015
39 OSPPT YAPA Fot. Press
Miłośnicy poezji śpiewanej, piosenki autorskiej, turystycznej i paru szantyfanów z pewnością też, już za niecały miesiąc, spotka się po raz 40 na legendarnym Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej YAPA w Łodzi. Jednym z filarów programu festiwalu jest konkurs, w którym od kilku lat słychać całkiem głośno o zespołach żeglarskich. Trwają właśnie zgłoszenia.

Tylko do 6 marca trwają zgłoszenia do konkursu najstarszego festiwalu w Łodzi, jakim jest Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA.

Część konkursowa Yapy jest niepowtarzalną okazją dla młodych artystów do zaprezentowania się przed szerszą publicznością. Na przeglądzie ich występy przeplatane są z koncertami gwiazd i uznanych już zespołów. Atuty YAPY przyciągaj ąod lat także zespoły działające na scenie piosenki żeglarskiej i szant. W konkursie pojawiły się m.in. zespoły Indygo, Pod Wiatr, zdobywając wyróżnienia i nagrody publiczności. Rok temu niebywały sukces zaliczyli tu Shantażyści - zdobywając Grand Prix, nieprzyznawane od kilku lat!

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, regulamin i kartę zgłoszeń można znaleźć na festiwalowej stronie, w zakładce KONKURS.

Zapraszamy w imieniu organizatorów: Studenckiego Koła Turystycznego "PŁazik", Studenckiego Radia "Żak", SKPB Łódź i Politechniki Łódzkiej.

 

40 Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA, 13-15.03.2015, Łódź
Portal Szanty24.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: