Żeglarze też mogą

Konkurs 40 OSPPT YAPA
Wieści Kamil Piotrowski 17 lutego 2015
39 OSPPT YAPA Fot. Press
Miłośnicy poezji śpiewanej, piosenki autorskiej, turystycznej i paru szantyfanów z pewnością też, już za niecały miesiąc, spotka się po raz 40 na legendarnym Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej YAPA w Łodzi. Jednym z filarów programu festiwalu jest konkurs, w którym od kilku lat słychać całkiem głośno o zespołach żeglarskich. Trwają właśnie zgłoszenia.

Tylko do 6 marca trwają zgłoszenia do konkursu najstarszego festiwalu w Łodzi, jakim jest Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA.

Część konkursowa Yapy jest niepowtarzalną okazją dla młodych artystów do zaprezentowania się przed szerszą publicznością. Na przeglądzie ich występy przeplatane są z koncertami gwiazd i uznanych już zespołów. Atuty YAPY przyciągaj ąod lat także zespoły działające na scenie piosenki żeglarskiej i szant. W konkursie pojawiły się m.in. zespoły Indygo, Pod Wiatr, zdobywając wyróżnienia i nagrody publiczności. Rok temu niebywały sukces zaliczyli tu Shantażyści - zdobywając Grand Prix, nieprzyznawane od kilku lat!

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, regulamin i kartę zgłoszeń można znaleźć na festiwalowej stronie, w zakładce KONKURS.

Zapraszamy w imieniu organizatorów: Studenckiego Koła Turystycznego "PŁazik", Studenckiego Radia "Żak", SKPB Łódź i Politechniki Łódzkiej.

 

40 Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA, 13-15.03.2015, Łódź
Portal Szanty24.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Twoje konto

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: