Wrocławscy "szantymeni" znów z Owsiakiem i spółką

Pieśni morza dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 28 stycznia 2022
32 Szanty we Wrocławiu Fot. Kamil Piotr Piotrowski
Po roku przymusowej przerwy w graniu na żywo miłośników folku morskiego, tego dawnego i tego współczesnego, z Wrocławia, ale też Śląska i okolic, czeka znów spotkanie z ulubioną muzyką w Starym Klasztorze. Na wspólne żeglarskie granie i śpiewanie w szlachetnej intencji wsparcia idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszają tradycyjnie już wrocławskie zespoły.

W sobotę 29 stycznia na scenie w niedawno otwartej nowej sali Starego Klasztoru – Sali Witrażowej (wejście od parkingu przy ul. Purkyniego) – zagrają wrocławskie zespoły reprezentujące bardziej współczesną odmianę muzyki żeglarzy i marynarzy. A będą to doskonale znane bywalcom festiwalu „Szanty we Wrocławiu”:

  • 19:00 – Znienacka Project
  • 19:50 – Za Horyzontem
  • 20:50 – W Stronę Portu
  • 21:50 – Jan i Klan
  • 22:50 – Orkiestra Samanta

Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Przy wejściu do sali będzie stała puszka WOŚP, do której każdy wrzuca, ile może.
W trakcie koncertu nie zabraknie również tradycyjnych orkiestrowo-szantowych licytacji, więc warto wziąć ze sobą trochę gotówki.

Jak zapewniają organizatorzy, koncerty odbędą się zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi, z zachowaniem obowiązujących limitów widzów.

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: