Przyjmują w Białymstoku

Konkurs 29 Festiwalu „Kopyść”
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 22 lutego 2013
28 Festiwal Piosenki Żeglarskiej Kopyść Fot. Press
Po ostatnich doniesieniach o braku części konkursowej na dwóch zasłużonych festiwalach - „Szanty we Wrocławiu” oraz „Szantki” w Kędzierzynie-Koźlu, każde zaproszenie do konkursu witane będzie z radością. Takim festiwalem, który zmaga się też z trudną rzeczywistością, ale do konkursu zaprasza jest białostocka „Kopyść”. Nagrody mogą być w tym roku skromniejsze, ale to nie najważniejsze.

Konkurs na Festiwalu „Kopyść” należy do jednych z najbardziej znanych i chętnie odwiedzanych przez młode zespoły. Ciekawe nagrody, dobra atmosfera, gościnność no i główne trofeum - „Wielka Kopyść”, to magnesy przyciągające do Białegostoku.

Innym magnesem jest niewątpliwie to, że laureaci konkursu zawsze pojawiają się na kolejnej edycji festiwalu, już z własnymi koncertami.

- Nie jestem w stanie podać dokładnej liczby laureatów, którzy wystąpili w następnych edycjach festiwalu, ale jest to około 80% zwycięzców konkursu. Pozostałe 20% nie wystąpiło z różnych przyczyn - pisze do nas Elżbieta Mińko, organizator i dobry duch festiwalu.

Zgłoszenia do konkursu trwają do 11 marca, szczegóły znajdziecie tutaj.

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: