Mikołajki ze Szkocką Trupą

Koncert online oraz zbiórka na pierwszą płytę
Wieści Katarzyna Marcinkowska 2 grudnia 2020
Szkocka Trupa Fot. Piotr Aljabali
Choć tradycyjny koncert mikołajkowy w Starym Klasztorze nie mógł dojść w tym roku do skutku, Szkocka Trupa tak łatwo się nie poddaje. Już w najbliższą niedzielę Szkot i spółka zagrają dla nas na żywo w internecie. Przy tej okazji panowie chcieliby też poprosić Was o wsparcie w spełnieniu ich marzenia, jakim będzie nagranie i wydanie debiutanckiej (!) płyty. Pomożecie? Warto!

I to warto z kilku powodów. Szkocka Trupa gra, w różnych składach i konfiguracjach, już od ponad piętnastu lat, ale dotychczas ich działalność nie została utrwalona na żadnym krążku. Bez wątpienia czas to zmienić, a pandemia i wynikające z niej ograniczenia w koncertowaniu to doskonały moment, by na spokojnie wejść do studia i rozpocząć pracę nad materiałem. Do tego jednak, jak wiadomo, potrzebne są pieniądze i dlatego lider grupy Henryk „Szkot” Czekała ma dla swoich fanów propozycję nie do odrzucenia.

Oto 6 grudnia o godzinie 19:00 zespół zagra koncert na żywo w przepięknych wnętrzach Sali Gotyckiej Starego Klasztoru we Wrocławiu. Koncert będzie transmitowany w sieci, a usłyszycie w nim – najukochańsze utwory Szkota, zarówno własne...

jak i największe przeboje uznanych polskich żeglarskich bardów, szantymenów, poetów, m.in. Jerzego Porębskiego, Marka Szurawskiego, Tomka Opoki, Witolda Zamojskiego...

Zapowiada się więc wieczór pełen śpiewania.

Do tego wszystkiego będziecie mieli możliwość uczestniczenia we wspólnej zabawie dzięki funkcji komentarzy. Kto wie, może Szkot zechce nawet odpowiedzieć na jakieś pytania?

Aby wziąć w tym udział, wystarczy tylko zakupić wirtualny bilet w cenie minimum 10 złotychszczegóły dostępne są pod tym linkiem.

Imienny bilet na koncert to jednak nie jedyna nagroda. Na stronie zrzutki znajdziecie dokładną rozpiskę progów kwotowych oraz propozycji oferowanych w zamian za wpłaty. Ja zaś dodam, że wraz z biletem oraz linkiem do koncertu otrzymacie jeszcze jedną niespodziankę – mały przedsmak tego, co znajdzie się na płycie, jeśli uda się to Szkockie marzenie zrealizować.

Ja już słuchałam i powiem wam, że jest na co czekać!

Mikołajki w Starym Klasztorze: Szkocka Trupa, 6.12.2020, Wrocław

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: