Bananowa EPka jest

„Aquareal” Banana Boat
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 26 lutego 2016
Digipack Aquareal Fot. Marcin Goldysewicz
Po latach posuchy, po kolejnych terminach nagrania płyty, przekładanych niestety, po motywujących prezentach, żartobliwych nagrodach, po trudach i znojach studyjnej pracy dziś wreszcie ujrzała światło dzienne nowa płyta Banana Boat. Nie jest to co prawda wydawnictwo pełne, a tylko mini album, ale dla spragnionych nowych nagrań zespołu to i tak bardzo dobra wiadomość.

Kilka dni temu na Facebooku pojawiły się zdjęcia pokazujące opakowanie pełne płyt zespołu Banana Boat z podpisem, że oto gotowa już jest nowa... EP-ka (z ang. „Extended Play”, a po naszemu mini album, czyli już nie singiel, a jeszcze nie płyta). Bananowa EP-ka zatytułowana jest „Aquareal”, a znalazło się na niej sześć, w pełni autorskich piosenek. Teksty Pawła Jędrzejko, muzyka i aranżacje Tomka Czarnego.

My dziś oficjalnie pokazujemy jej okładkę - front i tył. Samą płytę możecie zdobyć na zaczynającym się dziś (25 lutego) festiwalu „Shanties” w Krakowie oraz... w sklepie Folk24.pl

Jak donoszą muzycy Banana Boat, ten mini-album to zapowiedź płyty długogrającej, kiedy pojawi się LP (z ang. „Long Play”) jeszcze nie wiadomo.

Play lista:

  1. Moby Dick (2'51'')
  2. Stavanger (3'11'')
  3. Z oceanem sam na sam (4'28'')
  4. Giżycko (2'22'')
  5. Wachta wśród gwiazd (4'16'')
  6. Ze sztormu w sztorm (6'52'')

 Jak to u Banana Boat - 100% a cappella.

„Aquareal” Banana Boat, 23.02.2016

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Jesteś tutaj:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: