Trójka wyszła

Zmiany w oJ taM
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 2 września 2012
oJ taM Fot. Kamil Piotrowski
Miniony weekend przyniósł nam zaskakującą informację. Oto jeden z najdynamiczniej ostatnio rozwijających się na naszej scenie żeglarskiej, młodych zespołów praktycznie przestał istnieć. Opuściło go bowiem 3/4 składu. Ton sieciowych komentarzy obu stron nie pozostawia wątpliwości, iż grupa w dawnym składzie, w najbliższym czasie nie wystąpi.

Wygląda na to, że koncert w Charzykowach (zdjęcie powyżej), był ostatnim występem festiwalowym kwartetu oJ taM. W miniony weekend, w internecie, trójka muzyków: Jolanta Gacka, Justyna Rodasik i Jacek Kądziołka na portalu Facebook, podziękowała Markowi Mazurskiemu za współpracę. W odpowiedzi na oficjalnej stronie zespołu Marek, lider, autor większości tekstów i muzyki, założyciel (wraz z Justyną) grupy napisał:

- „Na facebook’u pojawiła się nieprawdziwa informacja sugerująca, że to niby ja odchodzę z zespołu. Nic bardziej mylnego! To ja podziękowałem Jolancie Gacka za dwuletnią współpracę w zespole, który 7 lat temu stworzyłem z Justyną…”

Wpisu na Facebooku już nie ma, zniknął cały profil zespołu. Zarówno wspomniana trójka jak i lider zamierzają kontynuować muzykowanie. Pod jaką nazwą, to się jeszcze okaże.

Szkoda, że taka sytuacja wyniknęła, gdy na ukończenu jest już debiutancka płyta oJ taM. Miejmy nadzieję, że muzycy będą potrafili znaleźć wspólny język i zobaczy ona światło dzienne.

Za obie strony trzymamy kciuka i życzymy powodzenia w realizacji własnych, muzycznych dróg!

Komentarze

dodaj własny komentarz
 • 2 z 2 osób uznało tę wypowiedź za pomocną
  Gość 4 września 2012, 0:02
  Zdjęcie raczej z Chojnic hmm? :)
  Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
 • 1 z 1 osób uznało tę wypowiedź za pomocną
  Gość 4 września 2012, 16:42
  no tak ;)
  Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
Zobacz więcej

Jesteś tutaj:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: