Jednak do Łodzi

32 Spotkania z Piosenką Żeglarską "Kubryk"
Wieści Kamil Piotr Piotrowski 7 maja 2016
31 Spotkania z Piosenką Żeglarską "Kubryk" Fot. Basia Wójcik
Przyzwyczailiśmy się już trochę do tego, że festiwale naszej sceny mają większe lub mniejsze problemy z pozyskiwaniem środków na ich organizacje. Co roku wiele z nich staje przed dylematem, zrobić cokolwiek czy odpuścić. Podobne dylematy mają także w Łodzi, zwłaszcza w tym roku do ostatniej chwili sytuacja nie była pewna, ale na szczęście znów się uda. 32 "Kubryk" już za 2 tygodnie!

Coraz później, ale na szczęście pozytywne wieści, przychodzą z Łodzi. W tym roku 32 Łódzkie Spotkania z Piosenką Żeglarską "Kubryk" odbędą się w dniach 20-21 maja, tradycyjnie pubie Keja i w Łódzkim Domu Kultury.

Jak opowiadał mi kilka dni temu Jerzy Rogacki, główny organizator imprezy (i szef Czterech Refów), trwają jeszcze ostatnie ustalenia programowe, ale wiadomo już, że w Łodzi zagrają m.in.: North Cape, Old Marinners, Pod Wiatr, Grupa Trzymająca Ster, Grzegorz "GooRoo" Tyszkiewicz i Łukasz Zięba oraz Flash Creep i Cztery Refy oczywiście.

Zaglądajcie na stronę festiwalu i do naszego Facebooka, będziemy na bieżąco, w miarę pojawiania się nowych informacji powiadamiać Was o tym co się na kubrykowym froncie dzieje.

Komentarze

dodaj własny komentarz
Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.

Jesteś tutaj:

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: