Flauta to?

Ta dyskusja dotyczy artykułu "Flauta to?".
Wypowiedz się
  • Gość 23 września 2014, 11:23
    ROCZNIK 2002

    Na moim roczniku - 2002, w warsztatach udział wzieły zespoły:
    Prawy Ostry, Zespół o Wdzięcznej Nazwie, Press Gang, Passat, Kant, Sąsiedzi i Badziewie Blues Band (tych ostatnich na płycie warsztatowej nie ma, bo chyba nie byli w komplecie w dniu nagrań o ile pamiętam).

    Do dziś na scenie jako formacja działają tylko Sąsiedzi (z tamtego składu ostała się w Sąsiadach tylko Dominika Płonka, ja wówczas byłem członkiem grupy Passat).
    Z muzyków, których wtedy poznałem, na tyle na ile mi wiadomo, aktywni są nadal:
    Przemysław Maruchacz i Przemysław Burel (wtedy Prawy Ostry, dziś Aura Mesy, ten pierwszy jeszcze North Wind)
    Włodek "Trzeci" Dębski (wtedy BadziewieBB, później Trzeci Pokład, a dziś Perły i Łotry).
    Mariusz "Greting" Tracz (BBB) pogrywa sobie czasem na fletach w różnych składach w okolicach Krakowa. Ania Górecka (Passat) nadal w Bytomiu niesie słowo "szantowe" dzieciom i młodzieży, organizując festiwal "Wiosenne Szantowisko", Megi (Kant) do niedawna była zaangażowana w organizację festiwalu w Zgorzelcu.
    Raz, kilka lat temu, na festiwalu turystycznym YAPA w Łodzi, wpadłem na ekipę ZoWN.

    A jak tam pozostałe roczniki?

    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
Wypowiedz się

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: