Aru - Wypowiedzi

Przejdź do strony: «123
 • 12 grudnia 2012, 18:27 w Z Mikołajem o morzu

  Macie jakieś informacje odnośnie wyników konkursu?
 • 19 listopada 2012, 17:31 w To był... Zwrot

  Dość odważna teza ;)
 • 12 listopada 2012, 23:12 w Konkurs i konkurs

  Kamil. Nie bronię tu zespołu, bo sami mają się swoją działalnością obronić, ale.........
  Zespół został dopuszczony do konkursu. Skoro Tratwa nominuje do Shanties(gdzie jest koncert szanty&rock) to start zespołu jest uzasadniony. Odnośnie przyznanego miejsca.......... . Sam wiesz doskonale, że wyniki konkursowe często budzą kontrowersje. sam na takich konkursach byłem jako widz i wykonawca. Jurorzy swoją argumentację mają. Pamiętajmy, że od tego są konkursy, aby zespół zdobywał szlify i czerpał doświadczenie z porad jurorów czy innych muzyków. Z tego co widzę, to zespół jest otwarty na sugestie i to jest bardzo ważne.
  Sail Ho!!! ;)

 • 12 listopada 2012, 19:07 w Konkurs i konkurs

  Kamilu. Przyznasz jednak, że perkusista w zespole gra zawodowo. Odnośnie czy pasowali...Skoro organizator zaakceptował ich zgłoszenie to stwierdził, że jednak tak. Każdy swoje zdanie ma. Ja chłopakom życzę dalszych sukcesów i wytrwałości;)
 • 9 listopada 2012, 16:58 w Żeglarski folk

  Nie ma o co kruszyć kopii ;). Jeśli proporcje wypitego piwa do zainteresowania muzyką będą właściwe to czy miejsce generalnie ma jakieś znaczenie? Spędzę jutro z zespołem kilkanaście godzin w drodze bo sami chcieliśmy znów wystąpić na Tratwie. Jedni przyjdą posłuchać muzyki inni wypić piwo bo przecież "...ilu ludzi tyle kufli...." jak śpiewa Andrzej Korycki;). Ważne, że konkursy się jeszcze odbywają bo czasy faktycznie są ciężkie.
 • 4 września 2012, 16:57 w Pogadajmy o instrumentach

  jak się grać naumiem ;)
 • 3 września 2012, 17:17 w Pogadajmy o instrumentach

  Trochę poczytałem opinii na temat tych mandolin i są raczej pochlebne, a w zasadzie krytycznych nie wyłapałem. Fakt jest taki, że w ofercie producenta znajduje się szeroki wachlarz mandolin w wersjach akustycznych i elektroakustycznych z osprzętem Fishmana.
  Niestety jak się dowiedziałem w Polsce dystrybutor firmy Michael Kelly ogranicza się jedynie do sprowadzania gitar tej firmy, więc trzeba zamawiać bezpośrednio w USA.
  Ja już raczej zdecydowałem się na model Dragonfly w wersji akustycznej. Połączę ją z picupem Radius-M LR BAGGS, bo taki zamówiłem już uzdatnienia obecnej mandoliny.
  Myślę, że nowy instrumencik pojawi się u mnie pod koniec roku, może na początku przyszłego, bo trza trochę grosza odłożyć no i liczę się z dwumiesięcznym czasem oczekiwania na przesyłkę. Myślę, że się nie zawiodę, a i wrażeniami z nowego nabytku podzielę się w odpowiednim czasie;).
 • 1 września 2012, 8:54 w Pogadajmy o instrumentach

  Zastanawiam się dość poważnie nad amerykańską produkcją firmy Michael Kelly. Produkują dość przystępne cenowo instrumenty, fajnie wykonane, ale przed zakupem wolałbym zasięgnąć opinii tych co namacalnie słyszeli jak to gra.
 • 29 sierpnia 2012, 22:53 w Pogadajmy o instrumentach

  Proponuję temat instrumentów. Może to temat-rzeka, ale od czegoś zacząć trzeba;). Moja propozycja jest podyktowana faktem, że szukam dla siebie mandoliny i wiem doskonale, że jak tania i dobra ma być to trzeba tanią, a potem dobrą kupić. W oko wpadła mi amerykańska produkcja Michael Kelly. Czy może ktoś z Was miał do czynienia z wyrobem tej firmy, a jeśli tak to proszę o opinie.
 • 21 sierpnia 2012, 17:17 w Będzie Puchar PPP

  Zwracam honor. Zmyliły mnie 2 różne zdjęcia w zapowiedzi i artykule;)
 • 21 sierpnia 2012, 17:07 w Będzie Puchar PPP

  Kamil Piotrowski:
  mała poprawka po emisji, Zbyszek Murawski gra na nyckelharpie a nie na lirze korbowej - jak napisałem, różnica znacząca - za czujność "Lorce" dziękuję

  poprawiłem się ;)


  Jest jeszcze jeden mały błąd;) To też tak nawiasem czujności ;)
 • 8 sierpnia 2012, 17:02 w Pytania

  Kamil Piotrowski:
  aaaa chodzi o taką encyklopedyczny dział...
  rozważaliśmy, że raczej nie, ale... jak wyżej ;)

  na razie zbieramy "za", zbieramy "przeciw" - zobaczymy

  Raczej mam na myśli coś w stylu bardziej rejestru niż encyklopedycznego działu. Bez tworzenia kategorii i podziałów. Zwykły alfabetyczny spis (objęty oczywiście kryteriami wytyczonymi przez redakcję) z odnośnikami np. do www wykonawców. Skoro jednak jeszcze testy to jest czas do zastanowienia;).
 • 7 sierpnia 2012, 19:06 w Pytania

  To może zacznę gratulując restartu portalu i pytań kilka.
  Jak dodawać informacje o koncertach?
  Czy nie rozważaliście stworzenia zakładki na portalu alfabetycznego spisu wykonawców? Oczywiście wykonawców aktywnych (choć coś o nieaktywnych już wykonawcach, a ciekawych też by się zdało)?
  Na razie tyle ;) Pozdrawiam.
Przejdź do strony: «123

Jesteś tutaj:

Twoje konto

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: