Artw

Miasto:
Kraj:
Wyślij wiadomość Zaproś do znajomych

Wypowiedzi

 • 22 grudnia 2012, 23:51 w Wszyscy są właścicielami

  Kamil Piotrowski:
  Tego jeszcze nie wiadomo... Z obozu Pereł wiemy, że będą się starali unieważnić rejestrację nazwy PiŁS w Urzędzie Patentowym (na ten moment sprawa była zawieszona, UP czeka na wyrok Sądu), Grzegorzowi Majewskiemu także nie wyczerpały się jeszcze prawne możliwości, wszyscy czekają na uzasadnienie wyroku, które powinno dotrzeć do stron w styczniu.


  Myślę,że nazwa Perły i Łotry jest najbardziej nośna i znana w środowisku i członkowie zespołu są do niej przywiązani.W czasie festiwalu w Giżycku 2012(chyba)Wojtek na pytanie prowadzącego koncert Bartka"jak Was właściwie nazywac?"odpowiedział"Perły i Łotry Shanghaju":)
 • 28 października 2012, 18:27 w Unikat dla Czytelników

  no to Brasy mają Perły w kieszeni:) Dwie płyty dla zespołu ,jedna dla bliskiej znajomej:)
 • 28 października 2012, 18:14 w Stabilizacja Nad Kanałem

  Jako wiernemu fanowi Brasów nie jest mi łatwo,ale taka jest prawda:był to najsłabszy występ chłopców jaki słyszałem i byli tego dnia najsłabszym zespołem w Fabryce Drutu:(
  I wcale nie chodzi tu o dobór repertuaru.I Walczyk i Ostatni raz są w repertuarze "od zawsze" i wielokrotnie się wybroniły,były też bardzo dobrze przyjęte przez publiczność.
  Czy nadają się na poważny festiwal?A czy ten festiwal był poważny? Na szczęscie nie,było dużo zabawy i humoru i świetny występ Qftrów na pograniczu muzyki i kabaretu.
  Co złego było u Brasów?Pierwsza rzecz to walka z czasem.Występ był króciutki bo taki musiał być,kilku członków zespołu musiało zdążyć do innych zajęć,nawet bisów nie było.
  I zabrakło bardzo wielu świetnych utworów.Druga rzecz to nagłośnienie.Autor recenzji z festiwalu chwali akustyka.Chyba nie słyszał prawidłowo nagłośnionego koncertu Brasów.
  To zespół profesjonalistów,dla których ogromne znaczenie mają współbrzmienia wybrzmiewania,zróżnicowanie głosów.A tu wszystko brzmiało jakby chłopcy śpiewali do
  wspólnego mikrofonu,w dodatku wypchanego watą.Żal było słuchać Wolfa,jego głos brzmiał albo miękko albo mięciutko,bez ostrości i dynamiki,całkiem zginął Bufet.
  I według mnie to właśnie zadecydowało o słabym występie Brasów..
 • 3 września 2012, 20:07 w Brasy na Bulwarach Nadwarciańskich

  fantastyczny koncert,najzupełniej serio
 • 28 sierpnia 2012, 20:49 w Znów Anker

  Nie wiem też jak to wygląda od strony prawnej.The Cave i Little Lion Man są nowymi(2010 i 2009rok),autorskimi utworami Mumford&Sons,prawa autorskie jeszcze nie wygasły.Czy nie powinna być zgoda autorów na ich publiczne wykonanie i odprowadzone tantiemy?

Jesteś tutaj:

Twoje konto

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: