I po konkursie

Ta dyskusja dotyczy artykułu "I po konkursie".
Wypowiedz się
  • Gość 12 listopada 2012, 17:32
    Witam serdecznie z tej strony B.Rajkowski zespoł MACKIE MAJCHER(w artykule umieszczona została błędna nazwa zespołu).Chciałbym sprostować informacje która pojawiła się na łamach portalu Szanty 24 .
    Zespół MACKIE MAJCHER niestety z pewnych przyczyn nie mógł pojawić się na konkursie tegorocznej Tratwy w Chorzowie o czym poinformował organizatora z kilkudniowym wyprzedzeniem.

    Pozdrawiam.
    B.Rajkowski
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
  • Gość 12 listopada 2012, 21:48
    Bartłomieju dziękuję za informacje i przepraszam za pomyłkę w nazwie, już się poprawiam.
    Co do waszego braku na konkursie, napisałem, że "nie dotarł zapowiadany", bo sprostowania nie było, dlatego dla mnie wasza nieobecność była zaskoczeniem, ale nie ma tu oceny tego faktu, po prostu was nie było i tyle, choć ubolewam, że nie mogłem i was posłuchać.

    Dziękuję za wyjaśnienia i do zobaczenia mam nadzieję, gdzieś na konkursowym szlaku.
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
  • Gość 12 listopada 2012, 23:28
    `Zwrot` był piękny. I ta piosenka, co rosła w siłę w miarę śpiewania - bardzo obie mi się podobały! Zwycięzcom serdecznie gratuluję :)
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
  • Gość 13 listopada 2012, 2:17
    W tym konkursie to był prawdziwy "Zwrot" Abordażu jak dla mnie. Mam nadzieję, że na tym kursie już pozostaną...
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
  • Gość 13 listopada 2012, 20:38
    Kamil Piotrowski:
    W tym konkursie to był prawdziwy "Zwrot" Abordażu jak dla mnie. Mam nadzieję, że na tym kursie już pozostaną...

    Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań aby tak właśnie było :)
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
Wypowiedz się

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: