Znamy Trzecią Miłość

Ta dyskusja dotyczy artykułu "Znamy Trzecią Miłość".
Wypowiedz się
  • Gość 16 marca 2013, 23:37
    Witam, dzisiaj tj, 16.03,2013 w jednej z Mysłowickich knajpek odbył sie koncert grupy Trzecia Miłośc. Uwaga!!!!!!!!!!!!!!Czas na ich koncercie to czas stracony. Nuda, smuty i jeszcze raz nuda, mają mało wspólnego z szantami, żeglowaniem itp. Jeżeli chcecie posłuchac i sobie pośpiewac znane wam szanty to z innym zespołem, z nimi mozecie jedynie smacznie pospac przy piwku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
  • Gość 17 marca 2013, 10:29
    elwira32:
    Witam, dzisiaj tj, 16.03,2013 w jednej z Mysłowickich knajpek odbył sie koncert grupy Trzecia Miłośc. Uwaga!!!!!!!!!!!!!!Czas na ich koncercie to czas stracony. Nuda, smuty i jeszcze raz nuda, mają mało wspólnego z szantami, żeglowaniem itp. Jeżeli chcecie posłuchac i sobie pośpiewac znane wam szanty to z innym zespołem, z nimi mozecie jedynie smacznie pospac przy piwku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


    czujemy się ostrzeżeni ;-) wydaje mi się, że ten zespół stawia raczej na twórczość autorską i jacyś tacy "poetyccy" są programowo ;-) może kiedyś i ich utwory będą znane?
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
  • Gość 17 marca 2013, 13:35
    Czytając początek ostrzeżenia przestraszyłem się, że rzucają czymś w publiczność, ale jak można pospać przy piwku to już czuję się bardziej bezpieczny ;) . Czasem wystarczy zapoznać się z tym co i jak zespół wykonuje i dokonać wyboru idę/nie idę na koncert ;)
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
  • Gość 14 kwietnia 2013, 21:17
    jeśli ktoś spodziewał się po Trzeciej Miłości, że będzie jak w oJ taMach, to faktycznie mógł się zawieść, muzycy poszli w inne klimaty
    i...
    uważajcie na magiczne słowo "szantowy" - jest permanentnie nadużywane
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
  • Gość 15 kwietnia 2013, 15:33
    No i wygrali....Kopyść okazała się szczęśliwa, a piosenka, która pojawiła się w internecie z tego festiwalu pokazuje, że Trzecia Miłość prócz raczej poetyckich utworów potrafi się skierować brzmieniowo w stronę folku amerykańskiego. Brawa się należą ;)
    Czy ta wypowiedź okazała się pomocna? Tak Nie
Wypowiedz się

Newsletter

Zapisz się na cotygodniowy newsletter szantowy
Bądź na bieżąco, zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach: